KURUMSAL

Hakkımızda

Mapa

Debriyajın

dününde bugününde

 

1970’te İstanbul’da kurulduğumuzda; Türkiye otomotiv sektörüne orijinal yedek parça üreticisi olarak hizmet veren, debriyaj denilince ilk akla gelen, her şeyden önce güven duyulan bir marka olmak inancındaydık. Kurduğumuz hayalin peşinde tam yarım asır boyunca gittik. Türkiye’nin endüstriyel gelişimine paralel yaptığımız yatırımlar sayesinde; komple fren sistemleri ve debriyaj setleri ile birçok otomotiv parçasının ilk yerli üreticisi olduk.

Odağımızda daima “debriyaj” vardı. Binek ve hafif ticari araçların debriyaj baskısı, diski, volanı ve rulmanları için iki ana markamız MAPA ve KraftTech yol aldık. Tasarım, üretim ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirdik.

 

 

Bugün geldiğimiz noktada…

Ar-Ge merkezimiz, profesyonel kadromuz, devam eden yatırımlarımız ve her geçen gün genişleyen ihracat ağımız sayesinde müşterilerimiz ve iş ortaklarımızca sektörün lider firması olarak kabul ediliyoruz. Sadece Türkiye’nin beş stratejik sektöründen biri olan otomotiv sektöründe değil, küresel otomotiv devlerinin dününde olduğu gibi bugününde de yer almaktan gurur duyuyoruz.

Mapa